David Rusňák investuje v rámci České republiky

David Rusňák investuje v ČR

David Rusňák je přesně takovým investorem, které potřebujeme pro rozvoj české ekonomiky. Úspěšní investoři, kteří budou podnikat na našem trhu, a své zhodnocené investice ponechají v České republice, se významně zaslouží o náš ekonomický růst. Klíčovým faktorem je nevyvádět peníze za hranice, ale investovat je zase dále v rámci republiky. Bohužel většina konkurence neponechává peníze v naší zemi. Investiční skupina DRFG se ale orientuje na český trh. Pomáhá silně rozvíjet naši ekonomiku a vytváří spoustu nových pracovních míst. Pod rukama tohoto úspěšného podnikatele roste neuvěřitelné množství úspěšných projektů. David Rusňák rozvíjí svůj business v českém domácím prostředí. Dobře jej zná, rozumí mu a má s ním zkušenosti. Neustále vzrůstající prosperita jeho společnosti dokazuje, že lze i na českém trhu uspět.

Investiční skupina a portfolio

Investiční portfolio této společnosti je rozděleno do oblastí, jako nemovitosti, energetika, telekomunikace, zdravotnictví a finanční služby. Spadá sem nemovitostní i dluhopisový fond a DRFG dluhopisy. Do fondů lze investovat již od 100 korun měsíčně. Drobní investoři spojení pospolu dokáží dát dohromady velkou částku peněz, kterou lze dále investovat. Malé ryby tvoří moře a z toho vzchází prosperita klientů i této investiční skupiny. Zakoupíte-li DRFG dluhopisy s náležitým zhodnocením peněz, pak se stáváte skutečným investorem v rámci ČR. Tato společnost stojí na mnoha pevných stabilních pilířích a nesází pouze na jednu kartu. Společnost provozuje i fond zaměřený na nemovitosti.

Investiční horizont DRFG

Investiční dluhopisový fond je založený ve spolupráci s lichtenštejnským správcem fondů, společností CAIAC Fund Management. Zde je auditorem Deloitte a depozitářem NEUE BANK AG. Fond je notifikován Českou národní bankou pro prodej určený široké veřejnosti v celé České republice. Hodí se pro investory, kteří tolerují míru rizika s nízkou kolísavostí a upřednostňují konzistentní výnosy. Minimální doporučený investiční horizont je stanoven na 3 roky. Dluhopisový fond nabízí možnost jednorázové i pravidelné investice již od 100 korun měsíčně. Pokud nemáte zkušenosti na investičním trhu, právě jste našli možnost začít zhodnocovat své peníze úplně od začátku.

Další články