Elán je u franšízantů nutností! Tvrdí ICE’N’GO

elán u franšízantů

Být franšízantem je dneska naprosto jednoduché. Jenom si to chce vybrat pobočku a dále mít taky základní kapitál, který je nutný k zaplacení licence. Mít tip na místo, kde budete pobočku provozovat, je taky samozřejmostí. Firmy ale mají samozřejmě odlišné požadavky na franšízanta, například taková společnost ICE’N’GO tvrdí, že důležitý je hlavně elán.

Samozřejmě, elán je asi u franšízantů nutností, protože každý by měl být zapálený do toho, co dělá. Bez elánu asi není možné firmu někam posunout, i když se o to budou lidé snažit. Pokud si budete vybírat podnik, s nímž budete chtít spolupracovat, rozhodně byste měli mít na mysli i to, že je nutností mít nápady, tudíž je třeba vybrat si podnik, o který se zajímáte. Když se o daný obor nebudete zajímat, nápady jen tak samy do hlavy nenaskáčou.

Pokud byste chtěli podnikat pod značkou ICE’N’GO, rozhodně byste měli milovat dezerty, protože tento dezert má ohromný potenciál. Jeho oblíbenost roste nejen v Česku, ale hlavně v zahraničí.

Staňte se i vy franšízantem!

A právě tento podnik hledá nové franšízanty. Jejich požadavky se točí hlavně kolem zmiňovaného elánu, který rozhodně nesmí franšízanti nemít. Nemusíte mít nějaké specifické vzdělání nebo celou řadu zkušeností, elán a nápady je to, co tuto firmu posouvá neustále dál. K tomu všemu je potřeba taky ochota. Musíte mít ochotu se neustále rozvíjet, rozvíjet svou pobočku, protože právě tak se buduje tato značka.

Mezi povinnosti franšízanta se pak řadí hlavně sehnání prodejního místa. Poté se společnost už postará o vybavení nebo o nábor zaměstnanců.

Co se děje pak, když se stanete franšízantem?

Pokud byste se stali franšízantem, čeká vás hlavně zaškolení. To je ten první bod na seznamu, který si musíte odškrtnout i tehdy, pokud jste třeba jen brigádníkem. Poté ale už budete jenom dohlížet na svou pobočku, budete mít přístup k informacím, inovacím.

Další články