Filmové hity podporují mnohé americké franšízy

Filmové hity podporují mnohé americké franšízy

Kdo by nemiloval americké filmy. V současné době nás doslova pohlcují, je jich plné kino, najdeme je online na internetu nebo si je můžeme stáhnout. Ať už se rozhodneme zkouknout film jakýmkoliv způsobem, jistě se všichni shodneme na tom, že každý má svého oblíbence, na který je schopen se dívat pořád a pořád dokola. Někteří milují Jurský svět, jiný nedočkavě očekávají další a další díly Hvězdných válek. Konkrétně zmiňované trháky jsou aktuálními hity, na něž se chodí do kina v davech. Nemůžeme se tedy divit tomu, že se americké franšízy spojily, aby své hosty pobavily, a to filmově.

Máme na mysli konkrétně americké fastfoody Dairy Queen a Denny’s, což jsou dvě výtečné americké franšízy, které se rozhodly pobavit své hosty, a to tak, že se spojily s filmem. Jelikož nyní míří do amerických kin mnohé trháky, je pochopitelné, že americké franšízy za nich chtějí vydělat. Díky tomu, že se spojí se samotnými filmy, získá i film fantastickou propagaci, tudíž vydělají obě strany.

Hvězdné války budou mít své hvězdné menu

Abychom však byli konkrétní, například společnost Lucasfilm, které aktuálně vstupuje do kin další díl hvězdných Hvězdných válek, se rozhodla spojit se s franšízovým konceptem Danny’s. Tento koncept se rozhodl nabízet doslova hvězdné menu, které samozřejmě zpropaguje celý film. Ve všech svých restauracích se nyní podávají speciální menu, které jsou inspirovány propagovaným snímkem. Palačinky byly doplněny od takzvané „popping candy“, což jsou sladké kuličky, které praskají v ústech po konzumaci.

Jurský svět putuje do sítí Diary Queen

Další očekávaný snímek v podobě Jurského světa od studia Universal Pictures nyní najdete i ve franšízové sítí Diary Queen. Zde se budou nabízet unikátní chlazené produkty, jež budou inspirovány samotným filmem. Mezi nabízené speciální chlazené produkty lze zařadit zmrzlinu, ovocné či ledové nápoje nebo zmrzlinové poháry.

Další články