Franchising je populární. V jakém oboru podnikat?

Obory franchisingu

Ještě donedávna jsme se způsobu podnikání zvaný „franchising“ obávali, dnes je to však něco, bez čeho si nedokážeme představit současný český podnikatelský svět. Češi se už dávno nebojí tohoto způsobu podnikání, vždyť je to způsob, díky kterému lze firmu rozšířit a rozvíjet rychlostí blesku. Pro budoucí podnikatele je to možnost, jak se vyhnout těžkým začátkům. Díky licenční smlouvě je možné si otevřít pobočku firmy, která už má na trhu své čestné místo, která už má své stálé klienty a která se už porvala s konkurencí. Pro začínající podnikatele to tak není velký risk, jakým je podnikání se svým vlastním nápadem a firmou.

Jak jsme zmínili, čím dál více firem se pouští do podnikání na základě franchisingu. Mnohé firmy si dokonce neumí představit, jaké by to bylo, kdyby na základě franchisingu nepodnikaly. Díky tomu, že je nyní v České republice tolik franšízových konceptů, je o to těžší vybrat si jeden obor, v jakém budete podnikat.

Podnikejte v oboru, který má potenciál

Pokud se rozhodnete podnikat s fastfoodem, budete mít na svědomí jenom stále se zvyšující počet lidí trpících obezitou. Jestli se rozhodnete pro podnikání se společností Extéria, pomůžete mnohým podnikatelům a zachráníte je od příliš vysoké sankce, která je čeká ve chvíli, kdy přijde neohlášená kontrola ze státní správy a kdy zjistí, že o BOZP a PO nemá podnikatel ani ponětí.

O firmě Extéria:

Společnost Extéria je specialistou na BOZP a PO. Dnes je také jedničkou ve svém oboru nejen na českém, ale i na slovenském trhu. Aktuálně se pyšní pětadvaceti pobočkami, které má na území České i Slovenské republiky. Dnes se jedná o jediný franšízový koncept v oblasti BOZP a PO na našem území.

To, že podnikání s firmou Extéria má budoucnost, dokazuje, že nabízený produkt je zákonnou povinností. Navíc do pěti let získáte možnost pasivního příjmu a náklady na franšízu jsou skutečně nízké.

Další články