Franšízy do milionu, které fungují

Franšízy do milionu, které fungují

Chcete rozjet podnikání ve velkém, ale nemáte svůj vlastní podnikatelský plán nebo nápad, kterým byste v tomto světě plném konkurence prorazili? Pokud chcete do světa podnikání vkročit a pokud máte slušnou sumu na všem bankovním kontu, co třeba investovat do franšízy? Franchising je dnes velice oblíbený způsob podnikání, v rámci kterého si můžete otevřít pobočku dobře známé firmy, která už má na trhu své jméno. Je to opravdu skvělý způsob, jak začít podnikat, navíc je tento způsob podnikání výhodný proto, že je zde menší riziko zkrachování.  

Pokud vás franšízové koncepty lákají a chcete si otevřít pobočku některé ze známých značek, možná nevíte, pro kterou se rozhodnout. Vybírejte takové, které fungují, aby zde byla vysoká pravděpodobnost rychlého vrácení investice. V případě, že chcete investovat třeba do milionu korun, poradíme vám, které licence jakých franšíz do milionu pořídíte.  

FASTRACKIDS 

Tento franšízový koncept se zaměřuje na mimoškolní vzdělávání dětí. Obecně se ví, že na světě je několik byznysových jistot, které budou fungovat v jakémkoli století a v jakémkoli roce. Těmito byznysovými jistotami je touha lidí být hubenější, dále také touha se bavit a touha vzdělávat své děti. S franšízou FASTRACKIDS tak neuděláte krok stranou, naopak krok kupředu.  

V současné době jsou zatím jen tři výuková centra tohoto franšízového konceptu v České republice, ale to se díky vám může změnit. Budete dalším franšízantem a otevřete další pobočku tohoto konceptu s velkým potenciálem? 

Tiroler Bauernstandl 

Franšízu můžete znát díky tyrolským lahůdkám, na které se zaměřuje. Podnikejte i vy nejen v tyrolských sýrech a klobáskách, které lidé milují po celém světě. Aktuálně se tyrolské lahůdky zmiňované značky nabízí v Rakousku, v Německu a nově se nabízí právě Čechům. 

Další články