Hooters – to pravé pro muže už i v Česku

hooters

Kdo by neznal tu nejlepší restauraci pro muže zvanou Hooters? Ve Spojených státech amerických ji znají už pěkně dlouhou dobu, ovšem už i v České republice byla před několika lety otevřena a od té doby se pomocí franchisingu rozšiřuje dále do různých koutů naší země. Jméno této restaurace jste jistě mohli zaregistrovat nejprve v různých komediích s nestárnoucím Adamem Sandlerem, kde se mnohdy i tato restaurace vyskytuje. Adam Sandler se pojí nejen s ležérním stylem, který nosí snad všude a během jakéhokoliv ročního období, ale také právě s Hooters.

Hooters je však všeobecně známá restaurace díky svým Hooters Girls a neustále probíhajícími aktuálními zápasy, souboji či jinými sportovními utkáními. Pánové si sem chodí pro dobré pití a pro klid od svých partnerek, které jim častokrát zakazují dívat se na oblíbený (a často také velmi důležitý) zápas populárního mančaftu. Když se ke všemu ještě přidá partie kamarádů a dalších fanoušků se zábavou, vznikne tak skvělý bunkr chránící před upovídanými manželkami a starostmi všedního dne.

Hooters v Česku sklidil velký úspěch

Tehdy, když se spekulovalo nad tím, že Hooters pomocí skvělého franchisového systému zamíří i do České republiky, byli pánové jako na jehlách. Následně když se otevřela první taková pobočka, všichni jásali nadšením a v jednom kuse bylo v této pánské restauraci plno. Dnes už se na území České republiky nevyskytuje jen jedna pobočka, ale už se pyšní samozřejmě větším počtem.

Pánové tak vždy přesně vědí, kam zamířit v takový hezký páteční večer, když nechtějí být jen doma u televize. Zamíří tak do Hooters, kde mohou být u televize s partou dobrých kamarádů, s vynikajícím jídlem a ještě lepším pitím! Samozřejmě do této restaurace chodí i ženy, ovšem u mužů se jedná o trochu populárnější místo, kam chodí s velkou oblibou. Jestliže jste v takové restauraci ještě nebyli, rozhodně tam musíte zamířit!

Další články