I s pánskou módou se dá podnikat. A levně

Podnikání s pánskou módou

Přemýšlíte nad tím, že byste si otevřeli svůj vlastní podnik s pánskou módou? Nemusíte začínat od začátku, když je svět podnikání plný zajímavých módních franšíz, které čekají třeba zrovna právě na vás. Pokud vás to táhne k pánské módě, pouvažujte nad unikátní franšízovou sítí Repablo, což je franšízová síť působící nejen v Polsku, ale také na Slovensku a také v České republice.

Ne každá franšíza dokáže svým franšízantům přinést tak skvělé podmínky, jako právě podnik Repablo. Firma je proslulá tím, že se o své franšízanty skvěle stará a že jim dokonce nabízí i podporu prodeje skrze e-shop, což se jen tak nevidí. Franšízanti se tak do spárů této firmy vrhají dobrovolně, protože věří, že díky podpoře se nebudou topit ve ztrátách a červených číslech.

Repablo garantuje exkluzivitu

Zároveň franšízový koncept všem svým franšízantům garantuje i exkluzivitu. Franšízanti také cení významnou a férovou obchodní spolupráci, která se skládá i z podmínek, které lze přizpůsobit. Firma tedy nepatří k podnikům, které lpí na svých přísně daných podmínkách spolupráce, ale naopak nabízí franšízantům rozdílné podmínky, které jsou nastavitelné.

O firmě Repablo:

Otázkou je, co či kdo je to Repablo. Sice tady hovoříme o možnosti franšízové pobočky, ovšem možná někdo netuší, o jakou firmu se jedná. Původem je firma polská a zaměřuje se na pánské konfekce, které se snaží dávat trendy a styl. Jedná se o pouze pánskou módu, ženy si zde nepřijdou na své. Firma je však velice populární a v současné době působí už ve třech zemích, a to konkrétně v Polsku, na Slovensku a také u nás, v České republice. Ke svému rozšíření firma využívá nejen franšízových poboček, ale také multibrandové prodejny a e-shop.

Cílem firmy je cílit na zákazníky, kteří milují elegantní, leč pohodlný styl. Sortiment zahrnuje právě takové modely, na jejichž výrobě se podílí specialisté v oboru. Sortiment se neustále rozšiřuje, obměňuje a také inovuje, což ocení každý stálý zákazník.

Další články