Jak najít franšízanty pro svůj byznys?

Jak najít franšízanty pro svůj byznys?

Chcete rozjet svůj byznys naplno? Chcete svůj podnik rozšířit do prakticky každého koutu v České republice? V takovém případě byste měli ze svého podniku udělat velkou franšízovou síť, která se stane velice rychle úspěšnou, pokud seženete správné lidi. Franchising je dnes opravdu oblíbený způsob podnikání, ovšem není to s ním tak snadné, jak se na první pohled zdá. Nejdůležitějším a nejtěžším krokem je najít vhodné franšízanty, což opravdu není snadný úkol.  

Právě díky franšízantům se může váš byznys rozjet. Pokud byste neměli lidi, tedy takzvané franšízanty, neměl by se kdo o nové franšízové pobočky starat, firma by se jinými slovy zkrátka nerozkvetla. Proto se nabízí otázka, kde je najít nebo jak je najít? 

Zaujměte na veletrzích a společenských akcích 

V současné době se koná celá řada veletrhů, konferencí a společenských akcí, kam se vydávají lidé toužící po změně zaměstnání nebo toužící po vlastním byznysu. A právě tito lidé vás zajímají, právě tyto lidi musíte zaujmout svou franšízou. Pokud je zaujmete, najdete vhodné kandidáty na post franšízanta ve vaší firmě a vaše firma se tak rázem začne rozvíjet franšízovou cestou.  

Abyste zaujali franšízanty, neměli byste slibovat to, co nemůžete splnit. Přistupujte otevřeně, leč mluvte o vašem byznysu s dostatečnou atraktivitou. 

Zkuste to na internetu 

Stejně tak můžete využít online způsob oslovování franšízantů, není to jenom o off-line získávání společníků. V online světě se pohybuje nespočetně mnoho lidí, nespočetně mnoho lidí hledá příležitosti. Proto se zkuste se svou značkou na internetu prezentovat.  

Na internetu můžete vyvěsit bannerové reklamy, můžete si zaplatit reklamní texty, které se umístí na čtené magazíny, můžete si vytvořit vlastní webovou stránkou, kterou zaujmete a oslovíte ty, kteří si zrovna hledají způsob, jak se dostat do světa podnikání. 

Další články