Jaké franšíze se vloni dařilo?

Úspěšná franšíza 2017

Každý podnik se po celý rok snaží dosáhnout skvělých výsledků. Na konci roku se sestavuje žebříček nejlepších franšíz a každá firma, která díky franchisingu podniká, se chce umístit na co nejlepších příčkách. Loňský rok byl poměrně úspěšný pro celou řadu franšíz. Velice dobře si vedla firma Partners, která dosáhla obdivuhodných výsledků. Jaký byl obrat této firmy a co plánuje do budoucna?

Franšízu Partner market už určitě znáte. Jedná se o největší českou poradenskou společnost, která je zároveň strategickým partnerem společnosti UniCredit Bank. Své podnikání firma rozjela před dlouhými šesti lety. Během těchto dlouhých let se firma dostala do celé republiky, dnes sídlí na více jak sedmdesáti místech v Česku.

Rok 2017 byl pro firmu velice významný. Během tohoto roku udělali, podle jejich slov, „obrovský skok vedoucí k efektivitě franšíz“.

Jaké jsou konkrétní úspěchy firmy Partners?

Úspěchů, které firma zaznamenala, bylo hned několik. Tím největším úspěchem je pro firmu to, že počet obsloužených zákazníků narostl o neuvěřitelných třicet procent. Díky tomu dosáhli i většího provizního obratu, který se zvedl o takřka čtyřicet procent (konkrétně o 38 procent). Provizní obrat tak přesáhl 250 milionů korun.

Díky těmto výsledkům lze říct, že jedna z nejlepších českých franšízových firem dosahuje měsíčního obratu 720 tisíc korun.

Jaká je vize společnosti Partners?

Firma však nelelkuje, ale pilně pracuje. Do budoucna by chtěla dosáhnout čísla 200 (jedná se o počet poboček, které chce firma do budoucna otevřít). Zatím chce otevřít pobočky ve městech, v nichž Partners ještě nemá svého zástupce. Hledají se franšízanti zejména ve Valašském Meziříčí či ve Vsetíně. Dále se aktivně hledají i v Pardubicích nebo v jiných lokalitách po celé České republice, aby tak co nejdříve došlo k naplnění vize.

Další články