Jaké franšízové koncepty jsou nejinovativnější?

franšízové koncepty

Pokud se zajímáte o svět franchisingu, určitě jste zaregistrovali, že se konala snad nevětší franšízová událost, a sice veletrh franchisingu Franchise Expo. Veletrh se konal v Paříži a opět přilákal mnoho návštěvníků. Na veletrhu bylo hlavním tématem to, jak se stát franšízantem, jak opustit tu svou ulitu v zaměstnání a jak rozjet franšízový byznys, který rozhodně stojí za to. Letošní veletrh byl plný mnoha zajímavých přednášek, byl plný inovativních franšíz, ovšem která z franšíz se ocitla mezi těmi nejinovativnějšími?

Jak jsme zmínili, jednalo se o největší evropskou výstavu franchisingu, kde se každým rokem zaměřují na podnikání na základě franšízových licencí. Ani letos nebylo téma jiné, budoucí franšízanti mohli objevit nové koncepty z mnoha zemí po celém světě, mohli se inspirovat a mohli čerpat nové nápady, které jim veletrh přinesl a nabídl.

Letos se na veletrhu představilo více jak 500 franšízových konceptů, z nichž jsme vybrali jenom ty nejinovativnější značky, které mají jistě slibnou budoucnost.

Seznamte se s klubem Blue Bird Karaoke

Pokud milujete kluby, jednoho dne musíte zavítat do klubu Blue Bird Karaoke, což je speciální noční klub, kde najdete samozřejmě klasickou nabídku alko i nealko nápojů. Kromě toho se zde pobavíte díky karaoke, což je zejména v Maďarsku velký hit právě díky tomuto nočnímu klubu. Host si zde mohou vybírat z více jak padesáti tisíc skladeb, které jsou v databázi v mnoha cizích jazycích. Samozřejmě je klub vybaven profesionálními přístroji, mikrofony i iPady.

Inovativní franšíza Freedom

Pokud pojedete do Velké Británie, navštivte i firmu Freedom, což je firma zaměřující se na trampolínové parky, které se postupně dostávají do celého světa, protože je to skutečně velký hit. Jedná se tedy o jakýsi franšízový koncept, který nabízí cvičení na trampolínách.

Další články