Jaké jsou plány největšího hotelového řetězce na světě?

hotelový řetězec světa

Žijeme ve světě plném možností. Neustále se snažíme začít podnikat v nějakém oboru, který by nás nějak nadchnul a naplnil. Naštěstí je tolik možností oborů, v jakých skutečně můžeme podnikat. Většina lidí volí například podnikání pomocí franchisingu, kdy lze spolupracovat například s největším hotelovým řetězcem na světě. Právě tento hotelový řetězec má nyní opravdu velké, ambiciózní plány.

Do nedávna byl franchising ještě něco, do čeho se lidé jen tak pouštět nechtěli, protože to přece jenom bylo něco nového, co jim mohlo ohrozit jejich majetek. Naštěstí je to ale nyní zcela jinak. Franchising využívá hned celá řada firem, které se díky němu opravdu velice rychle rozrůstají.

Pokud byste chtěli podnikat v nějakém franšízovém konceptu, stačí si jenom vybrat a domluvit se. Nic není jednoduššího, tím si můžete být jisti. Chce to mít samozřejmě i nějaké peníze jako základní kapitál, které většinou slouží pro koupi licence daného podniku, ale s tím se do začátku každého podnikání počítá.

Vraťme se nyní ale k tomu největšímu hotelovému řetězci světa, který má nyní tak velkolepé plány, že to až udivuje. Co nyní plánuje Marriott International, lídr ve světě hotelnictví?

Rozkvět, který nemá obdoby

Málokdo ví, že tento hotelový řetězec se rozšiřuje pomocí franšízy. Nyní se proto stejným způsobem rozhodl zaujmout Evropu a rozšířit se po tomto kontinentu mnohem výrazněji, než kdo očekával. Podmanit si Evropu je tak jejich hlavním, velkým plánem, který jistě Marriott International zvládne. Rozhodl se navíc posílit všechny kategorie ubytování i v zemích mimo Evropu, ale Evropa je nyní to hlavní, dominantní.

Plány v konkrétních číslech:

Abychom ale byli přesní. Plány jsou do budoucna, zhruba do roku 2019. Právě do tohoto roku se totiž chce tento největší hotelový řetězec světa rozšířit o 300 tisíc nových pokojů.

Další články