Japonská půjčka snadno a rychle

Japonská půjčka

Na našem finančním trhu se nově objevila Japonská půjčka, která slibuje neuvěřitelné věci. Tak třeba schválení úvěru za 1 minutu a následné vyplacení peněz už do 10 minut. Uvedené lhůty jsou podle zkušeností opravdu splnitelné a také splňované.

Jak vlastně Japonská půjčka funguje? Jde o velmi rychlou finanční výpomoc, kterou si sami vyřídíte kompletně on-line přes internet. Pro prvního zájemce, který je žadatelem poprvé, je připraveno až 4 999 Kč se splatností 30 dnů. Tuto lhůtu lze pak volitelně za poplatek i prodloužit. Ten kdo žádá znovu, tedy opakovaný zájemce, už pak může požádat až o částku 15 000 Kč.

Velmi zajímavým faktorem je zde skutečnost, že tato žádost o půjčku je plně nezávazná. Pokud si tedy pouze otestujete, zda by vám byla tato půjčka schválena, je to možné udělat. Pokud tak učiníte, neznamená to, že si ji již i musíte vzít. Jen pokud to bude nutné a budete chtít, odsouhlasíte si vyplacení zažádaných peněz.

Bez minimálního příjmu

Schválení Japonské půjčky proběhne skutečně do minuty. Rozhodnutí vám zde totiž podává plně automatizovaný systém a ne pracovník společnosti. Na webu tedy vyplníte své základní údaje a odešlete on-line nezávaznou žádost o půjčku. Následně vám systém velmi rychle půjčku posoudí a doslova obratem vám přijde odpověď, zda byla i schválena. Půjčka je vyplacena pouze plnoletým osobám s trvalým pobytem v ČR. Není třeba mít zaměstnání ani nijak dokládat potvrzení o výši vašeho příjmu. Vyplacení peněz pak probíhá pouze převodem na bankovní účet.

Peníze opravdu do 10 minut

Jak je možné, že můžete mít své peníze opravdu už za 10 minut na svém účtu? Vyplacení zde probíhá formou bankovního převodu. Určitě víte, že takový bankovní převod normálně trvá den i dva. Japonská půjčka má ale zřízený svůj účet v mnoha našich českých bankách a proto vám peníze může zaslat právě ze stejné banky, jako je ta vaše banka. No a jak je známo, převod v rámci stejné banky je velmi rychlý a trvá pak v řádu maximálně deseti minut, které Japonská půjčka slibuje.

Takže pokud máte účet třeba v České spořitelně, ČSOB, Komerční bance, GE Money Bank, nebo Raiffeisenbank, budete moci se svými penězi disponovat opravdu za pár minut. V opačném případě si jako vždy počkáte už zavedený standardní den.

 

Další články