Je mu šest a už vydělává miliony. Řeč je o malém youtuberovi

Už vydělává miliony

Youtube je kapitola sama o sobě. Zatímco u nás největší youtube hvězdy končí, v jiných částech světa se možnosti otevírají čím dál menším dětem. V nedávné době postihl českou youtuberskou scénu šok, kdy se Jirka Král rozhodl ukončit svou youtuberskou kariéru. Je to krok, který musel přijít, ovšem málokdo čekal, že skutečně přijde tak brzy. Ve svých rozhovorech, které následovaly po vypuštění posledního videa, řekl, že by si přál, aby se do natáčení videí na Youtube nepouštěly malé děti, které jsou mladší třinácti let. Podle něj ještě nemají rozum z toho, co dávají na internet a co ne. S tím by ostatně nesouhlasil Ryan ToysReview, kterému je pouze šest let a už vydělává miliony.

Je sice na jednu stranu pravda, že malé děti, které točí videa na internet, ještě nemají ponětí, co se na internet smí dávat a co by se na internet dávat nemělo. Snadno je člověk ovlivní, proto by kariéra youtubera měla možná zůstat pár let stranou.

Malý Ryan ToysReview však nečekal na nic. Jeho kanál vznikl už před třemi lety a v současné době se pyšní tím, že vydělává miliony.

Jak se k natáčení videí dostal?

Tou hlavní otázkou, která vás jistě napadá, je, jak se k točení videí vlastně dostal. Malý chlapec popisuje svůj start na Youtube tak, že sledoval videa jiných malých dětí, jak rozbalují a následně komentují různé hračky. A najednou si řekl, proč by to nemohl dělat taky? Rodiče se tedy rozhodli mu v jeho snu pomoct a realizovali to. Malý Ryan vždy dostal hračku a udělala se na ni videorecenze.

V čase, kdy začínal, mu byly pouhé čtyři roky, což znamená, že jeho recenze byly opravdu upřímné.

Jaké je jeho nejúspěšnější video?

Abyste měli představu, jaká je sledovanost malého Ryana, tady je příklad – jeho nejúspěšnější video má víc jak 800 milionů zhlédnutí a rozbaluje v něm obrovské vajíčko DisneyPixar plné překvapení. Aktuálně jeho kanál odebírá víc jak třináct milionů uživatelů.

Další články