Kavárenská síť CrossCafe stále nepolevuje

CrossCafe nepolevuje

Franchising dříve využívaly jenom americké nebo jiné zahraniční společnosti. České firmy braly franchising s respektem a až do nedávna mu nedůvěřovaly. Nyní však na základě franchisingu podniká každá druhá společnost, která touží po rychlém růstu. Pokud nevíte, co to franchising je, jedná se o podnikání na základě licenčních smluv. Odkoupíte si tedy licenční práva a můžete si otevřít pobočku už dobře známé a dobře rozjeté firmy. Je to mnohem jednodušší, než kdybyste museli zakládat svou vlastní společnost. Nemusíte se prát s konkurencí, máte už své stále klienty. Navíc si můžete otevřít pobočku i ryze českého franšízového řetězce. Nabízí se například CrossCafe.

Skvěle rozjetých českých franšízových konceptů není hodně. CrossCafe je však výjimkou, která dokazuje, že i česká firma se může rozšířit pomocí franchisingu. Pokud milujete kávu, určitě tuto kavárenskou síť znáte. Je to kavárna, která nenabízí jenom výtečnou kávu, ale nabízí i čerstvé saláty, sendviče nebo zákusky, které ke kávě zkrátka a dobře patří.

Na trhu už deset let

CrossCafe se na franšízovém trhu pohybuje už deset let. Je skvělé, že i po tak dlouhé době franšízu neopouští elán a nadšení, stále v nich roste chuť rozšiřovat se. V nedávné době se otevřela už 23. kavárna tohoto českého franšízového konceptu a jistě toto číslo není konečné.

Zatím má CrossCafe svou pobočku v devíti městech České republiky.

Staňte se franšízantem i vy!

Franšíza CrossCafe je jednou z franšíz, která je stále otevřená novým partnerům. Pokud tedy přemýšlíte, že se vrhnete do franšízového podnikání, kavárna CrossCafe stojíz a zvážení. Je to stále rostoucí byznys, který má potenciál a budoucnost. Káva se milovala, miluje a bude milovat, proč tedy nepodnikat právě s ní?

Ředitelé kavárenské sítě požadují hlavně elán a chuť posouvat se vpřed.

Další články