Jak lákají nebankovní společnosti? Na první půjčku zdarma

Nebankovní společnosti

Potřebujete rychle půjčit peníze na kratší dobu a nemáte nervy absolvovat kolečko schvalování úvěru v bance? Otravuje vás, že musíte předkládat potvrzení o příjmu, protože váš příjem je třeba nárazový a nestabilní, a proto se k vám v bankách staví v otázce úvěru odmítavě? Chcete navíc při půjčování peněz ušetřit a neplatit zbytečně navíc úroky?

Existuje velice jednoduché řešení. Můžete si vzít krátkodobý úvěr, u kterého nebudete platit nic navíc, a také nemusíte nosit žádná složitá potvrzení a zabývat se administrativou.

Napoprvé nedáte nic navíc

V případě krátkodobých půjček menšího množství peněz, tedy pokud jde o obnosy v řádu stovek až tisíců korun, nabízí řada nebankovních společností první půjčku zdarma, je to podivné lákadlo. Zákazníci si tak mohou osahat, jaká pravidla u půjčky fungují. Úroky pak za půjčku platí teprve tehdy, když si půjčují podruhé a stanou se tak vlastně už pravidelnými klienty dané společnosti. To je mazaná past.

Můžete buď vyzkoušet více poskytovatelů, kteří vám dají úvěr poprvé zdarma, ale oni počítají s tím, že jednoho dne, dříve či později, prostě přijdete podruhé. Podmínkou, abyste opravdu nemuseli platit nic navíc, je zaplatit celou částku půjčených peněz do požadovaného termínu.  Ten obvykle činí například 14 dnů.

Výhodou je, že půjčka vás nezatíží žádnými úroky navíc, nevýhodou, že si musíte hlídat svoji platební morálku. V případě zpoždění platby samozřejmě musíte platit patřičné úroky.

Zaslání peněz je rychlé

První půjčka zdarma bez doložení příjmů může mít různé formy, například uzavření půjčky online formulářem přes internet, ale také v podobě SMS půjčky. Zaslání peněz většinou probíhá převodem na účet, a to velmi rychle díky tomu, že společnosti mívají účty u více bank, většinou i u té, kterou používáte vy. Pak se jedná pouze o operaci v rámci jedné banky probíhající velice rychle.  Jinou možností může být i hotovost nebo zaslání na složenku. První půjčka je ošidné lákadlo jako vosy na med.

 

Další články