Menstruační kalhotky Snuggs slaví jeden úspěch za druhým

Menstruační kalhotky Snuggs slaví jeden úspěch za druhým

Jak zpříjemnit ženám dny, během kterých prodělávají menstruaci? Jak navíc eliminovat odpad, který se během těchto dnů hromadí v odpadkových koších? To jsou otázky, na které si odpovídali zakladatelé menstruačních kalhotek Snuggs. Přece jenom klasické vložky i tampony jsou jen zbytečným odpadem, mnohdy ani nejsou pro ženy pohodlné. Stejně tak nemusí být mnohým ženám pohodlný klasický menstruační kalíšek, který je mezi ženami v poslední době hitem. Raději by řada žen ani raději nevnímala, že má menstruaci, a i během těchto dnů zcela normálně fungovala. Toho ostatně nyní lze dosáhnout, a to právě menstruačními kalhotkami Snuggs, které slaví jeden úspěch za druhým.  

Pokud jste si mysleli, že už na světě existuje všechno, donedávna tomu tak nebylo. Až když se dostaly na trh menstruační kalhotky, tak lze říct, že už je na trhu vážně vše. I když se možná nad menstruačními kalhotkami ohrnuje nos, pravdou je, že úspěch slaví kalhotky na každém rohu. Dokonce míří dál za hranice po úspěchu v Česku a na Slovensku.  

Inovativní kalhotky jménem Snuggs 

Možná jste už o menstruačních kalhotkách slyšeli. Jedná se o inovativní záležitost, která je vyrobená ze speciálního materiálu s nanovlákny, které nahradí běžné hygienické pomůcky. I díky tomu si ostatně získaly nejednu ženu na svou stranu.  

Od loňského jara se těchto kalhotek prodalo už přes šestnáct tisíc, což je jen důkaz toho, že se jedná o dobrý produkt, který stoj za vyzkoušení. Díky zmiňovanému množství prodaných kusů se mže firma radovat z obratu ve výši deseti milionů korun.  

Přijdou novinky 

Úspěchy, které kalhotky Snuggs zažívají, vedou jenom k dalším novinkám a inovacím. Například se ženy mohou radovat z nového střihu nebo z vylepšené technologie, která zanedlouho přijde na trh. Nové kalhotky mají mít upravenou antibakteriální ochrannou vrstvu, také bude slibovaný model s vysokým pasem pro pohodlnější nošení. 

Další články