Nejprestižnější značky obuvi. Víte, jaké k nim spadají?

Nejprestižnější značky obuvi. Víte, jaké k nim spadají?

Do světa byznysu můžete vstoupit takřka s čímkoli. Můžeme si otevřít velké bistro na rohu ulice, můžete si rozjet svůj vlastní e-shop nebo můžete založit značku obuvi. A třeba se jednoho dne dostanete do seznamu těch nejprestižnějších značek obuvi, jaké na světě existují. Že nevíte, jaké prestižní značek bot najdeme v tomto seznamu? Vybrali jsme vám několik prestižních značek obuvi, které jsou hodnocené jako nejluxusnější boty současnosti.  

Bally 

Znáte značku Bally? Jedná se o švýcarskou značku obuvi, která je známá tím, že do svých bot dává atletické prvky. Přesto jsou boty sofistikované, velmi kvalitní díky použití kvalitních materiálů. Design však není to jediné, co vás zaujme. Značka totiž nabízí i velké množství různých zajímavých řešení pro každý životní styl. Jelikož jsou boty této značky velmi kvalitní, jejich cena začíná na sedm tisících korun.  

Corthay 

Mezi nejprestižnější značky obuvi se rozhodně řadí také značky Corthay, což je zase francouzská značka, která k výrobě obuvi používá řemeslnické prastaré techniky pocházející až ze středověku. Díky kombinaci různých materiálů jsou boty jedinečné a výjimečné na trhu, hodí se jak do společnosti, tak na méně formální události. Jejich cena však začíná až na pětatřiceti tisících korun, proto si je nemůže dovolit každý.  

John Lobb 

K dalším prestižním značkám obuvi se řadí rozhodně John Lobb, což je britská značka známá díky tomu, že boty vyrábí podle otisku a tvaru chodidel klienta. To, že jsou boty kvalitní a nadstandardní, to už je samozřejmosti. U standardních modelů začínají ceny na deseti tisících korun.  

Sutor Mantellassi 

Pokud bychom měli zmínit další unikátní značku – prestižní značku obuvi – zmíníme značku Sutor Mantellassi, která už sto let vyrábí boty z vysoce kvalitních materiálů. I díky tomu začínají ceny bot na deseti tisících korun. 

Další články