Novinky v Applu – výkonní ředitelé si významně polepšili!

novinky Applu

Svět technologií neustále přináší celou řadu novinek, nad kterými bychom se jistě měli pozastavit. V poslední době jsme se setkali hlavně s novinkami z dílny společnosti Apple, které se ukázaly zhruba v polovině září. Na tyto novinky se těšil celý svět a právě tyto novinky znamenali taky to, že výkonní ředitelé společnosti Apple obdrželi akcie, ale ne s malou částkou, ale rovnou ve výši více než 19 milionů dolarů!

Už se tedy ví, proč jsou letošní novinky od společnosti Apple tak drahé. Ne, samozřejmě legrace, novinky jsou drahé hlavně kvůli tomu, že už se nejedná jenom o kdejaký telefon, který může mít každý. Je to jakýsi mini robot, kterého můžeme mít ve své kapse. Hlavně nový iPhone X je věc, která přepisuje historii technologií. Je až neuvěřitelné, kam jsme to s technologií dosáhli a kam to ještě dotáhneme.

Nicméně vraťme se k výkonným ředitelům společnosti Apple a k jejich dárku v podobě akcií.

Kolik ředitelů dostalo tento nevšední dárek?

Jedná se zhruba o osm výkonných ředitelů společnosti Apple, kteří obdrželi zhruba 125 494 kusů akcií, které byly uděleny před třemi lety, tedy v roce 2014. Apple je totiž zastáncem toho, že pokud zaměstnanec zůstává ve společnosti a je jí věrný, náleží mu odměna. A právě výkonným ředitelům nyní ta odměna náležela.

Ocenění bylo konkrétně v hodnotě 19 milionů dolarů.

Kdo to konkrétně byl?

Mezi obdarovanými se ocitli lidé, jako jsou Luca Maestri, Craig Federighi, Eddy Cue, Angela Ahrendtsová, Jeff Williams, Bruce Sewell, Phil Schiller a Dan Riccio.

Toto obdarování takovýmto dárkem bude jistě motivací pro další zaměstnance, kteří jsou v Applu už taky nějaký ten pátek. Je třeba vydržet, poté přijdou odměny a je vidět, že v Applu nejsou odměny ve formě reklamních propisek či bločků s potiskem loga společnosti.

Další články