Otevřete si vlastní franšízu v business a poradenství

Otevřete si vlastní franšízu v business a poradenství

O franchisingu jste jistě slyšeli. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy si zkrátka můžete otevřít pobočku už známé značky, která má své místo na trhu a která už se poprala s konkurencí. Je to ideální možnost pro ty, kteří nevědí, s čím přijít do podnikatelského světa či jak se poprat s konkurencí. Mnozí odborníci označují franšízové podnikání jako nástup do už rozjetého vlaku, jiní jsou toho názoru, že se jedná o největší podnikatelskou příležitost. To je ostatně fakt, není snazší možnosti, jak se dostat do světa podnikání.  

Pokud se rozhodnete podnikat na základě franchisingu, bude pro vás nejtěžší si vybrat jednu franšízu, se kterou budete spolupracovat. Je nutné si dopředu zodpovědět, jaký obor by vás bavil – nemůžete se nahrnout do odvětví, které vám bude naprosto cizí. Raději se nažeňte do odvětví, které vám bude alespoň trochu blízké.  

Jestliže jste podnikavý typ, možná zkusíte otevřít si franšízu v oblasti business a poradenství. Máme pro vás několik konkrétních tipů.  

Extéria Market 

Pokud chcete podnikat v business a poradenství, doporučujeme vám investovat svůj čas a peníze do založení franšízové pobočky firmy Extéria Market. Firma Extéria je dnes označována za přední společnost poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, je to tedy franšíza s potenciálem a budoucností. Vždyť podnikatelé budou chtít neustále pomoc při řešení bezpečnosti práce a požární ochrany.  

Business for Breakfast 

Tento franšízový koncept si klade za cíl zakládat privátní podnikatelské kluby, které budou určené pro malé a střední podnikatele. Podnikatelské kluby mají podle všeho vytvářet jakési unikátní prostředí pro podnikatele, kteří si tak budou moct získat nové kontakty i zakázky prostřednictvím doporučení. Je to jistě velmi zajímavý způsob, jak vniknout do světa podnikání. 

Další články