Pizza Coloseum jako zajímavá franšízová příležitost

Pizza Coloseum jako zajímavá franšízová příležitost

Hledáte podnikatelskou příležitost, kterou byste mohli jenom chytit za pačesy? Ve světě franšíz se takových příležitostí nachází celá řada. Franšízové podnikání je navíc spjaté s nízkým rizikem krachu s vysokou pravděpodobností úspěchu, což je neodolatelná kombinace. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí podnikat na franšízovém trhu, měli byste zvážit franšízu Pizza Coloseum. To je totiž rozhodně jedna velká příležitost.  

Pizza Coloseum nejen po celé republice 

Pizza Coloseum je franšízový koncept, který působí nejen u nás. Pokud bychom se však měli zaměřit jenom na území České republiky, řekli bychom, že se takových poboček u nás nachází rovnou patnáct. Jenom devět z nich na území Prahy.  

Majitelé tohoto franšízového konceptu jsou však proto, aby se myšlenka a toto fungující know-how dostalo i dál do republiky. I proto se neustále aktivně hledají franšízanti, kteří by si další pobočku vzali do svých rukou. Na oplátku se slibuje zmiňované fungující a efektivní know-how, poté také rychlý návrat prvotního vkladu.  

Minimálně padesát tisíc obyvatel 

Že nad franšízovým konceptem uvažujete? Milujete pizzu a víte, že se pizzy řada lidí prostě nevzdá, ani kdyby přišla světová katastrofa? Jednou z podmínek založení vlastní pobočky, která ponese název “Pizza Coloseum” je, aby se nacházela ve městě, které má minimálně padesát tisíc obyvatel.  

Nejúspěšnější pobočka je v Ostravě 

Pokud se stanete součástí velkého franšízového konceptu, vaším úkolem bude pravděpodobně překonat franšízovou pobočku v Ostravě. Ta je totiž tou nejúspěšnější celého konceptu. I když se v Praze nachází řada poboček, ani dohromady se nerovnají té sídlící v Ostravě. Překonáte ji? 

Kromě Prahy a Ostravy bychom našli pobočky také v Brně nebo Teplicích. Otevřena je také v Hradci Králové. Kam chce společnost cílit, je Olomouc, Plzeň, Liberec a také Zlín. 

Další články