Svět technologií vzpomíná na Steva Jobse – už je tomu 6 let

svět technologií

Letos se opět vzpomíná na geniálního muže, který obohatil dnešní moderní svět technologií, kterou nyní musí mít opravdu každý. Jedná se o Steva Jobse, který se letos opět připomíná v souvislosti s jeho šestým výročím smrti. O tomto muži bylo natočeno mnoho filmů, které pojednávají o jeho inspirativním a motivujícím životě, který by chtěl jednou žít jistě každý z nás.

Steva Jobse dnes už zná naprosto každý. Jedná se o muže, který přišel do světa s myšlenkou chytrého telefonu Apple, který si doslova podmanil celý svět. Tento chytrý telefon se později rozšířil o chytré hodinky, počítač i tablet. Všechny výrobky jsou velice kvalitní a spolehlivé, a pokud je někdo nemá, jako kdyby nebyl. Každým rokem se navíc představují nové a nové modely iPhonů a dalších zařízení, které jsou takovým drobným robotem, kterého si každý může domů pořídit.

Letos je to už šest let, co umřel tento jeden z největších inovátorů a osobností technologického a konkrétně počítačového světa.

Jeho život plný překážek

Jeho život byl jednoznačně plný překážek, ale on se nikdy nevzdal a vždy věřil, že ti s těmi nejbláznivějšími myšlenkami, pokud pro to udělají cokoliv, tyto myšlenky dokážou zrealizovat. Byl toho názoru, že jenom podivíni, snílci a hotoví blázni, kteří mohou změnit svět, tento svět nakonec změní.

I on se do této skupiny řadil a je to jenom dobře, protože kdyby nevytrval a kdyby nevěřil v tuto inovaci, kterou přinesl do světa, nikdy bychom Apple neznali.

Filmy, v nichž je skryté tajemství

O tomto inovátorovi bylo dodnes natočeno mnoho filmů, v nichž se vždy skrývá tajemství jeho úspěchu, jenom vždy musíte pozorně sledovat celý děj. Filmy o tomto muži se jistě budou ještě dlouhou dobu točit, protože tak velký člověk se nerodí každý den. Mezi nejznámější filmy se řadí asi film Jobs, kdy hlavní roli ztvárnil Ashton Kutcher.

Další články