Tablet jako pomocník v matematice?

Tablet a matematika

Nových technologií je všude jako máku, co se však vyplatí mít doma, tak je tablet. Na tablet totiž existuje mnoho zajímavých aplikací, které ocení malí i ti velcí. Malým školákům můžou tablety pomoct se zlomky, velkým milovníkům technologií může tablet zjistit, jestli nemá jejich telefon nějakou vadu na displeji. To a mnohem víc umí nejnovější aplikace, které si může takřka každý stáhnout do svého tabletu.

Před tabletem byly ještě donedávna upřednostňovány všechny telefony či notebooky, ale nyní lidé pochopili, že i tablet není na škodu. V současné době se vyplatí koupit tablet, do něhož si stáhnete různé prospěšné aplikace. Poradíme vám, jaké aplikace stojí za to a od kterých se raději máte držet dál, protože jsou zkrátka a dobře k ničemu.

Fractal MK-12

Znáte aplikaci pro tablety nazývající se Fractal MK-12? Jedná se o aplikaci, která je ztělesněným pomocníkem na matematiku. Dokáže totiž vypočítat různé komplikované zlomky a rovnice či jiné matematické operace, s nimiž si nevíte zrovna rady. Aplikace naprosto jednoduše převádí a zjednodušuje zlomky, vysvětlí a rozebere vám kombinovaný zápis, dokonce zde můžete kombinovat desetinná čísla se zlomky.

Aplikace bohužel není bezplatná, ale není ani drahá. Stojí 55 korun.

Pheonix browser

Nejste se svým prohlížečem spokojeni? Pak si stáhněte internetová prohlížeš Pheonis browser, který je malý, svižný a který umožňuje stáhnout si mnohé webové stránky, aniž byste byli připojeni k internetu. Navíc umožňuje takzvaný noční režim prohlížení nebo samozřejmě uspoří datové přenosy. V tomto prohlížeči se stránky mnohem rychleji načítají, protože prohlížeč dokáže odstranit zbytečné obrázky a reklamy, které tablet jenom zatěžují a zpomalují.

Samozřejmě je nutné zmínit, že i zde najdete možnost anonymně surfovat po internetu, jako to nabízí například Chrome. Aplikace je dostupná pro operační systém Android.

Další články