Zonky půjčky jsou žádané a snadné

Zonky půjčky

Zonky půjčky u nás způsobily hotovou revoluci na finančním trhu. Zonky.cz je on-line služba, kde prostě lidé půjčují lide. Úrok je výhodný a podmínky férové. Celý proces půjčování je více osobní, uvolněný a příjemný. Informace jsou dostupné a nic před vámi není tajeno. Zonky propojují lidi a vzájemnou pomoc. Propojí vás s lidmi, kteří se o vás v průběhu vaší půjčky budou starat.

Vznik Zonky půjčky

Zonky půjčka vznikly, když bývalá šéfredaktorka Ihned.cz Lucie Tvarůžková chtěla jako stálá klientka půjčku ve své bance. Vysoký úrok, který jí banka nabídla, ji velmi překvapil. Byla vyhodnocena jako vysoce riziková osoba, protože pracuje na živnostenský list, je svobodná a nemá hypotéku. Stalo se to i vám? Jak tedy systém oceňuje důvěryhodnost? Zdají se vám kritéria správná? Ve spolupráci s developerem start-upu Martinem Pejšou a podporou finanční skupiny a HomeCredit vznikly Zonky.cz. Jde o službu, na které zde vydělávají opravdu všichni zúčastnění.

České půjčky jsou opravdu zralé na velkou změnu k lepšímu. Lidé si mohou půjčovat mezi sebou za férových podmínek. Ne musí se zde hrát podle bankovních pravidel, ale dle vlastních. Půjčování peněz v Česku je dost na špatné úrovni a to zonky půjčky mění.

Zonky půjčky a nový směr

Zonky se tedy snaží narovnat jistou pokřivenost v půjčování peněz na českém finančním trhu. Lidé, kteří mají k dispozici volné finanční prostředky a mají potřebu je rozumně zhodnocovat, touto formou nabízí vyšší úrok, než jakého by dosáhli na jakémkoli bankovním spořicím účtu.

No a naopak lidem, kteří si nyní peníze potřebují půjčit, nabízí nižší úrok, než jim dají naše banky. Obě strany, které se zúčastní Zonky půjčky se tedy snadno propojí, vyřídí se formality, ohlídají se veškeré právní náležitosti a obchod se uskuteční. Samotné půjčování pak probíhá přímo mezi lidmi, kteří se vzájemně poznají a vzájemně si i věří.

Další články