Byznys filmy, které vás motivují a něco vám předají

Byznys filmy, které vás motivují a něco vám předají

Potřebujete se motivovat? Potřebujete se dostat z mrtvého bodu, na kterém stojíte už několik dlouhých týdnů? V takovém případě vám můžou pomoct například motivační citáty, kterých je všude hromada. Nebo můžete využít svůj volný čas k tomu, abyste se podívali na zajímavý motivační snímek, který vám dá zase trochu jiný pohled na svět podnikání, třeba vás motivuje, třeba vám něco předá, třeba vám vnukne nápad.  

V posledních letech vznikla celá řada filmů, které jsou motivační, které mají člověku něco předat a které ho mají motivovat. Řada filmů je založená na skutečných událostech a jsou inspirovány příběhy úspěšných lidí, kteří z nuly vybudovaly obrovské byznysy. V případě, že patříte k lidem, kteří byznys filmy zatím ještě neviděli či na ně neměli čas, prozradíme vám několik takových filmů, na které se vyplatí čas udělat.  

Ford vs Ferrari 

Určitě jste už slyšeli o tom, jak se v šedesátých letech minulého století společnost Ford, za kterou stál sám Henry Ford, trochu vpasovala do světa automobilových závodů, kde do té doby vládla automobilka Ferrari. Nikdo si nemyslel, že automobilka, která nikdy nevyráběla sportovní vozy a formule už vůbec ne, dokáže porazit formule značky Ferrari, které se ještě i dnes řadí k nejrychlejším vůbec.  

Filmový snímek Ford vs Ferrari je opravdu skvěle propracovaný, znát ho můžete také pod názvem Le Man`s 66.  

The Boy Who Harnessed the Wind 

Pokud máte zaplacený Netflix, pravděpodobně už se vám tento snímek nabídl. Jedná se o motivační snímek, který je skutečným příběhem chlapce, jenž se naučil postavit větrnou turbínu, která zachránila jeho vesnici. Není to byznys snímek v pravém slova smyslu, ale člověku předá mnoho, co pak využije i ve svém byznysu či v osobním životě. 

Další články