CrossCafe – stavte se pro svého kávového společníka

crosscafe

Kdo by nemiloval skvělé kavárny, v nichž mají tu službu, že si kávu můžete odnést domů. Není nad takového kávového společníka, který vás bude skvěle doprovázet vaším dnem. Samozřejmě není káva jako káva, a tak musíte předně vědět, ke komu se máte vydat. Jistě vás zaujme především Starbucks Coffee, ale tento franchisový řetězec je už všední a ohraný. Chcete zkusit trochu jinou celosvětovou kávu, která je opravdu známá a všude a díky franchisingu se dostala i k nám? Zkuste to s CrossCafe!

Tento franchisový systém se rozjel v Česku už před několika lety, ale pobočky se stále rozšiřují a stále se otvírají nové a nové. I když je však CrossCafe zapojena do franchisingu, každý zákazník narazí na úplně to stejné v každé prodejně. Podobný sortiment, podobné pulty – bude si připadat, jako když pořád chodí do té samé prodejny, i když denně přichází do zcela jiné. Zajímavé je, že však mimo tento sortiment se vše ostatní liší. Interiér je čistě na daném franchisantovi, který se o tuto svou pobočku stará.

Orientuje se především na českého zákazníka

Pokud jste pili kávu v této kavárně i v jiném státě, než pouze v České republice, jistě vás zarazí odlišnost cen. Společnost moc dobře ví, že pokud chce pomocí franchisingu rozvíjet ještě více své pobočky, musí dbát na to, aby byly navštěvované. Proto je nejdůležitější si uvědomit, že český zákazník je jiný než ten zahraniční. I když se v zahraničí setkáte s předraženou kávou, tam jsou na ni lidé zvyklí. Ovšem v Česku tomu tak není, a tak se tato kavárna rozhodla zmírnit ceny a přeorientovat je na potřeby zákazníka. Díky stále se rozvíjejícímu franchisingu a stále většímu zájmu právě o tuto prodejnu se tento risk opravdu oplácí a CrosCafe se může radovat nejen ze stále se zvyšujícího počtu prodejen na našem území, ale také z velmi vysokých zisků.

Další články