Slevomat a jeho další rekordní rok

Slevomat a jeho další rekordní rok

Loňský rok byl úspěšný po mnoha stránkách. Dařilo se nejen české kinematografii, která konečně do světa pustila mnoho zajímavých a kvalitních snímků, ale také se dařilo českým internetovým obchodům, které zaznamenaly obrovský nárůst tržeb. To ostatně potvrdily také pobočky České pošty, které před vánočními svátky přebraly více jak čtrnáct milionů balíků, což je o dva miliony více než v roce 2017. Vysoké tržby a obraty potvrzují, že se tedy opravdu daří obchodům působícím v internetovém světě. To ostatně potvrzuje také český slevový a inspirační portál Slevomat, který má za sebou opravdu skvělý rok. Jenom vloni v něm totiž nakoupilo více jak osm set tisíc lidí.

Když se řekne Slevomat, lidé si hned vybaví nabídku slevových akcí z různých odvětví. Přes tento český portál je možné si objednat nejen dovolenou za výhodné ceny, ale také krátkodobé zájezdy, skvělé obědy v restauracích, unikátní zážitky a podobně. Lidé si na Slevomatu vybírají dárky pro své blízké pravidelně, což ostatně potvrzují i čísla, která tento český portál zveřejnil.

Čísla, která byla českým portálem Slevomat zveřejněna, ukazují jen na to, že má portál za sebou další úspěšný rok. Nakoupilo na něm totiž více jak osm set tisíc lidí, a to za více jak dvě miliardy korun.

Jedná se o dvacetiprocentní meziroční růst

Jak jsme zmínili, obrat byl opravdu neskutečný, dosáhl takřka dvou miliard korun, což je ze statistického hlediska dvacetiprocentní meziroční nárůst. Mezi nejvíce kupovanými věcmi se našly zájezdy, ty se kupovaly nejvíce v předvánočním období.

Od roku 2017 už to není jen český portál

Je však nutné zmínit, že i když se slevový portál Slevomat stále označuje za český portál, není to už typicky český portál. Před dvěma lety ho totiž odkoupila britská skupina Secret Escapes. Pod jiným vedením stejně portál roste. Zatímco vloni byly tržby dvě miliardy, předloni to byly tržby 1,6 miliard korun.

Další články