Franšíza Poe-Poe se rozjíždí. Míří do ciziny!

Franšíza Poe-Poe se rozjíždí

Kdo by nemiloval pizzu! Pizza se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější pokrmy, bohužel její cena roste rychlostí blesku. Existuje však místo, kde je cena pizzy stále ještě v pořádku. Tím místem je Poe-Poe, rychlé občerstvení, které se zatím těší obrovským úspěchům především na Moravě. Poe-Poe však nemá jenom levnou pizzu, ale také i jiné rychlé občerstvení za směšně nízké ceny. Dokonce se zde najde i sladká sekce, kterou si zamilují milovníci vaflí a palačinek. A právě Poe-Poe dnes funguje jako franšízový koncept a místo toho, aby se rozšířil do České republiky, rozhodl se expandovat do zahraničí.

Než se však začneme zaobírat zahraničními franšízovými pobočkami, je nutné poznamenat, že ani na Českou republiku se nezapomíná. V Česku se plánuje firma rozšiřovat pomocí takzvané master-franšízové licence. V současné době se zatím jen pátrá po vhodných kandidátech na místo franšízanta, kterému by byla udělena licence a který v tuzemsku.

V současné době se na území České republiky rozkládá zhruba deset poboček franšízového konceptu Poe-Poe. Nejnovější pobočkou je pobočka v Teplicích a v Ostravě. Další dvě franíšzy jsou v plánu na Moravě a budou podle všeho otvírat velmi brzy.

Dočkáme se Poe-Poe i v Praze?

Zatím se franšízový koncept rychlého občerstvení rozmáhá jenom na Moravě, ale Praha je také letos v plánu. Na Moravě je poboček víc než dost, tak proč nezamířit na pražský trh, kde se osloví zase jiné spektrum zákazníků a kde se bude lépe konkurovat velkofirmám, jako je McDonald’s nebo KFC?

Do jakých zahraničních zemí Poe-Poe míří nyní?

Abychom se však dostali k jádru věci. Poe-Poe skutečně míří do zahraničí, a to ještě dříve, než stihl proniknout na pražský trh. Do jakých konkrétních zemí míří, to zůstává stále záhadou. Musíme se tedy nechat překvapit, do jaké konkrétní země se pobočky Poe-Poe vydají. Ať už to bude kamkoli, i tam se jistě dočká velmi nadějný franšízový koncept uznání a úspěchu.

Další články