Poe-Poe míří konečně do všech koutů České republiky

Poe-Poe

Není to tak dávno, co se síť rychlého občerstvení nazvaná Poe-Poe nechala slyšet, že začne expandovat do zahraničí, jelikož se zatím necítí na to, aby dobyla nejzásadnější český trh, a sice trh pražský. Rychlé občerstvení nazvané Poe-Poe zatím znají jen na Slovácku, kde koncept původně vznikl. Jedná se o rychlé občerstvení, které může nejen svou nabídkou, ale také svými cenami značně konkurovat velkým společnostem, jako je KFC nebo McDonald’s. Přece jen ani v jednom zmiňovaném rychlém občerstvení nenajdete klínek pizzy za dvacet korun.

Jak jsme zmínili, není to tak dávno, co firma ohlásila, že se spíše chystá na zahraniční trh než na trh český. Jenže nyní je vše jinak. Kvalitní gastronomii za velmi nízké ceny chce dostat do každého koutu v České republice! Expanze do Česka tedy nyní začíná.

Co je Poe-Poe

Pokud hovoříme o rychlém občerstvení Poe-Poe, hovoříme o franšízovém fast foodovém konceptu stravování, jehož cílem je dopřát svým klientům kvalitní pokrmy za fantastické ceny v zázemí moderní restaurace. Nabízený sortiment je pestrý, zahrnuje nejen slané pokrmy v podobě pizzy nebo kroket, ale také se zde nabízí sladký bar, který zahrnuje vafle, palačinky, mnohdy i sladký popcorn.

Největším fenoménem je zde nadmíru levná pizza, kde koupíte klínek do dvaceti korun – ceny se pohybují spíše mezi dvanácti až patnácti korunami. Celou pizzu tak koupíte do stokoruny, a to se rozhodně vyplatí.

Levné jídlo v komfortním prostředí

Franšízový koncept Poe-Poe je důkazem, že levné jídlo lze podávat i v příjemném, moderním prostředí. Zažitý zvyk, že levné jídlo pochází jen z ušmudlaných restaurací, je tedy obrovský omyl, který bychom hned měli vyhnat z našich hlav.

První restaurace tohoto rychlého občerstvení se otevřela v samotném srdci Slovácka, a sice v Uherském Hradišti. Sklidilo to obrovský zájem, nikdo tehdy netušil, že se spustí tak obrovský řetězec franšíz.

Další články