Citáty Chrise Gardnera, které vás motivují

Citáty Chrise Gardnera, které vás motivují

Pokud stojíte zrovna na mrtvém bodě, pokud nevíte, kam se v životě posunout nebo co dál dělat s vaším byznysem, měli byste se nějak namotivovat. K tomu vám mohou dopomoct nejrůznější motivační filmové snímky, také mohou posloužit motivační knihy, na které si jen stačí najít čas a přečíst si je. Nebo mohou postačit obyčejné motivační citáty, které vyšly z úst úspěšných lidí.  

Úspěšných lidí je skutečně mnoho. Zaměřme se však na citáty Chrise Gardnera. Pokud jste o tomto muži doposud neslyšeli, nyní o něm uslyšíte. Jedná se o muže, který se dnes řadí k multimilionářům. Za jeho úspěchem však stojí jen on sám a velká štěstěna. Část svého života totiž prožil na ulici, a tak moc dobře ví, o čem mluví.  

Dokonce byl o něm natočen i působivý filmový snímek v hlavní roli s Willem Smithem nazvaný Štěstí na dosah. Pokud jste viděli film, příběh Chrise Gardnera už není třeba jinak popisovat. Emotivní snímek jeho příběh popisuje takřka dokonale.  

Jelikož Chris Gardner moc dobře ví, co je to dno, potřásl si s ním totiž ruku, je si také vědom toho, co znamená stát na mrtvém bodě, jeho citáty vás mohou oslovit. 

Citáty Chrise Gardnera 

  • Pokud něco chcete, běžte si za tím. Tečka.  
  • Lidé, kteří nedokázali to, co chtěli, vám budou vždycky říkat, že to nedokážete. Pokud ale máte sen, ochraňujte ho. 
  • Chtěl jsem jen vydělat milion dolarů, ale nemohl jsem zpívat ani hrát s míčem, tak jsem se zeptal své matky – jak si vydělám milion? Řekla mi – synu, jestli věříš, že to dokážeš, tak to dokážeš. 
  • Najděte něco, co máte rádi. Něco, co vás nadchne tak moc, že se nebudete moct dočkat, až vyjdete z postele. Zapomeňte na peníze, jen buďte šťastní.  
  • Někdy jediný způsob, jak můžeme objevit svou skutečnou sílu, je přežít nelehkou situaci, které jsme se obávali.  
  • Svět je vaší ústřicí. Je jen na vás, abyste našli perly. 

Další články