Jaké franšízy aktuálně hledají partnery v Česku a na Slovensku?

Jaké franšízy aktuálně hledají partnery v Česku a na Slovensku?

Chcete vstoupit do světa podnikání, ale chybí vám nápad nebo impuls? Nepouštějte se do nového byznysu, když je na trhu tolik fungujících firem, jejichž pobočku si můžete otevřít i vy. Myslíte si, že to nejde? Že nemůžete vést pobočku třeba takového rychlého občerstvení jménem McDonald`s? To víte, že to jde. Stačí si odkoupit licenční smlouvy a poté otevřít pobočku dané značky. Je to takový nástup do už rozjetého podnikatelského vlaku. Vstoupíte do světa podnikání s nižším rizikem krachu a s větší pravděpodobností na úspěch. Samozřejmě se nemusíte vrhnout do světa rychlého občerstvení, franšíz, které hledají nové partnery, je aktuálně daleko více! 

Franšízový koncept Uniglobe Travel 

Jednou franšízou, která hledají partnery u nás v České republice nebo také na Slovensku, je franšíza Uniglobe Travel. Jedná se o jednu z největších franšízových cestovních agentur, která má na světě už více jak 750 poboček. Pobočky zmiňované franšízy najdeme dnes ve více jak pětapadesáti zemích světa, sídlo má však společnost ve Vancouveru.  

Hlavním cílem zajímavé a velice atraktivní franšízy je hlavně umožnit podnikatelům, kteří podnikají v business travel, dosáhnout výrazně lepších prodejních výsledků v porovnání s konkurencí. Firma má osvědčené know-how, které funguje.  

Franšízový koncept Solodoor 

Možná jste už slyšeli o franšízovém konceptu Solodoor. Jedná se o historicky první systém, který byl vyvinutý pro prodej interiérových dveří a zárubní. Právě tato franšíza aktuálně touží po rozkvětu a rozvoji, a tak hledá franšízanty právě u nás. Svým novým partnerům nabízí především zavedené know-how, které se získalo dlouholetým provozováním vlastních prodejen. Pro každého partnera bude také připraven komplexní návrh řešení zvoleného prostoru s vizualizací stavu, jaký si firma představuje.  

Franšízový koncept Pizza Mizza 

Milujete pizzu? Pak nebudete dlouho váhat a stanete se součástí franšízy Pizza Mizza. Pizza Mizza je unikátní franšízový koncept, který vznikl už v roce 2003. Od té doby však uplynulo mnoho let a franšízový koncept se tak zařadil k nejznámějším a takém nejoblíbenějším restauracím na Slovensku. 

Další články