Ferratum půjčka

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka je již dlouho známým pojmem. FerratumCredit je flexibilní úvěr, který se dá přiblížit k principu kontokorentu nebo revolvingovému úvěru. Pokud si necháme převést až 25 000 Kč na náš účet, pak záleží jen na nás, kdy a v kolika splátkách budeme vracet peníze zpět. Dá se splatit celá vypůjčená částka jednorázově, nebo využít možnosti libovolně velkých měsíčních splátek, které jsou bez jakéhokoliv poplatku navíc.

Vždy se hradí pouze denní úrok a pak poplatek za čerpání částky. Při prvním využití tohoto produktu je nulový. Lze tedy mluvit o ušetření až 75% oproti mikropůjčkám. FerratumCredit je velmi rychlý a snadný způsob, pokud potřebujete mít své peníze k dispozici právě ve chvílích, kdy to úplně nejvíc potřebujete.

FerratumCredit

FerratumCredit se vám tedy vyplatí v případě, kdy potřebujete mít k dispozici finanční rezervu kdykoliv. Nečerpáte-li peníze, neplatíte žádné poplatky. Rozdíl od krátkodobých půjček je ten, že máte před výplatou svobodu ve splácení a můžete kdykoliv splatit i celou částku jednorázově. Jediná podmínka je, že musíte zaslat každý měsíc alespoň minimální splátku a to ve výši 12,5 % z aktuálně dlužné částky.

FerratumMicro

MikropůjčkaFerratumMicro neboli také krátkodobá půjčka se vám vyplatí, pokud potřebujete peníze velmi jednoduše a rychle. Při sjednání půjčky si volíte dobu splatnosti. V té době tedy i víte, kdy a v jaké výši budete provádět úhradu a jak budete splácet. Splatnost půjčky se dá i prodloužit, a to až o dalších 60 dnů. Pro všechny nové klienty je první půjčka poskytována zdarma. To je výborné, protože máte možnost si daný produkt vyzkoušet, zda vám vyhovuje. Částku 9000 Kč si jednoduše půjčíte a za 30 dnů pak zase stejnou částku 9000 Kč vrátíte.

Ferratum Plus

Půjčka Ferratum Plus se vám vyplatí v případě, kdy potřebujete získat už větší finanční částku a můžete a také je pro vás praktické měsíčně hradit splátky vždy ve stejné a pevné výši. Dobu splatnosti si při sjednání půjčky opět zvolíte. Délka splátek se pohybuje v rozmezí od dvou měsíců až do jednoho roku. Pokud nastane případ, že si chcete své splacené prostředky opět opakovaně čerpat a také si sami určovat i danou výši splátky včetně doby splatnosti, pak už se doporučuje využít produkt FerratumCredit.

Další články