Je deratizace hmyzu diskrétní a účinná?

Je deratizace hmyzu diskrétní a účinná?

Deratizace je tady od toho, aby vyhubila všechny nepříjemné hlodavce diskrétně, v dobré ceně, rychle a také spolehlivě. Deratizace je účinná na hubení myší, myšic, různých hrabošů či při hubení potkanů. Používá se i při hubení hmyzu. Pro všechny tyto druhy nabízených deratizačních služeb deratizační firma disponujeme moderní aplikační technikou, která v současné době umožňuje dosažení velmi vysoké efektivity u jednotlivých zákroků. Deratizace probíhá ve městech i obcích. Deratizace se dělá i při výskytu hlodavců v kanalizačních sítích, na veřejných prostranstvích i v objektech. Nepříjemní nájemníci se často dostanou i do potravinářských a zemědělských provozů. Objevuje se u mnohých firem, bytových družstev a větších budov, ve školách, ve skladech a v hotelech.

Deratizace v praxi

Je deratizace hmyzu diskrétní a účinná?
Je deratizace hmyzu diskrétní a účinná?

Deratizace může být preventivní i represivní. U likvidace štěnic je většinou nutné aplikovat 3 postřiky. Pokud tyto postřiky nezaberou a štěnice jsou v bytě či domě stále, musí se opakovat další dezinsekce až do doby, než bude váš domov naprosto čistý. Co je tedy vlastně deratizace? Jde o proces likvidace nezvaných hlodavců a hmyzu různými prostředky, dělá se zejména v obytných prostorech, méně pak v exteriéru a ve volné přírodě. Deratizace je se provádí se za účelem zabránění majetkovým škodám i možné nákazy chorobami. Nedílnou součástí deratizace je často zajištění objektů proti vniknutí dalších hlodavců, pro znemožnění jejich zahnízdění a nutné je i odstranění zdrojů potravy a vody.

Jednorázová, pravidelná i celoplošná ohnisková deratizace

Tento druh jednorázové deratizace se aktuálně vždy provádí v místech výskytu. Výsledek této jednorázové ohniskové deratizace je znatelný již po pár dnech. Bez dalšího pravidelného ošetřování se ale často další problém vrací. Pravidelná ohnisková deratizace se provádí alespoň dvakrát do roka, na jaro a na podzim. U potravinářských subjektů se provádí i čtyřikrát do roka. Součástí pravidelné deratizace jsou pravidelné kontroly deratizačních staniček v objektech. Celoplošná deratizace je realizována na větším území v obcích, městských částech a velkých areálech.

Deratizaci a hubení škůdců doporučujeme svěřit specializované firmě sos-stenice.cz

Další články