Jak se Apple vypořádal se stížnostmi na pomalé iPhony?

Pomalé iPhony Applu

V dnešní době bychom si asi neporadili bez chytrých telefonů, které jsou mnohdy naší záchranou v době, kdy se ztratíme. Chytré telefony jsou dneska běžnou výbavou každého člověka, každý člověk by měl mít takového chytrého pomocníčka v kapse. Bohužel jsou však chytré telefony pro nás i jisté zlo – stáváme se na nich závislí, jsme neustále online. Mnoho lidí si taky závidí kvůli tomu, že má lepší telefon než někdo ostatní. Většinou si závidíme tehdy, když má někdo iPhone a jiný ne. Jenže teď už těm, kteří mají Apple, závidět nemusíme. Víte proč?

Pokud se zajímáte o svět Applu, určitě jste zaznamenali to, že se iPhony v poslední době řádně zpomalily. Byly skutečně tak pomalé, že to registroval takřka každý uživatel tohoto telefonu. Lidé se tak začali bouřit, začali mít narážky na tuto společnost, začali být sprostí a chtěli ihned vrátit telefon s tím, že jim budou navráceny peníze. Jenže to si samozřejmě Apple nemůže jen tak dovolit. Rozhodl se proto, že nabídne lidem jinou alternativu.

Nabízí zpoplatněnou výměnu baterie

Prý za to může baterie, nechal se slyšet Apple. Nabídl tak všem uživatelům iPhonu možnost vyměnit baterii za 29 dolarů. Právě baterie totiž mohla způsobit to, že se telefon někdy nahodile vypnul nebo že se zařízení výrazně zpomalilo.

Pokud tedy jste právě vy majitelem poškozeného iPhonu, baterii si můžete vyměnit, a to v přepočtu za 620 korun.

Jakých iPhonů se to týká?

Naštěstí toto nepostihlo všechny. Týká se to jenom těch novějších verzí, k nimž se řadí iPhone 6, iPhone 6s a taky iPhone SE. Právě tyto telefony si budou moct vyměnit baterii za zvýhodněnou cenu, a to od konce ledna do konce prosince tohoto roku.

Doposud tato výměna baterie stála necelých osmdesát dolarů, což je v přepočtu zhruba sedmnáct set korun. Akce se samozřejmě vztahuje i na Českou republiku.

Další články